Propune cantece pentru `Music Page`


 

Distribuiţi
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Propune cantece pentru `Music Page`  Propune cantece pentru `Music Page` 02710 Mar Iul 27, 2010 10:57 am
Am creat acest topic, in caz daca aveti sa propuneti cantece pentru Playlist-ul nostru, atunci propuneti cantele aici dupa modelul de mai jos.


Numele la cantaret/cantareti - Numele melodiei

 Dark 
Dark
Mesaj Subiect: Re: Propune cantece pentru `Music Page`  Propune cantece pentru `Music Page` 02710 Mier Sept 22, 2010 1:10 pm
Noni Ene si Miruna Oprea - Nu as schimba nimic I wouldn t change a thing

Cod
Cod:
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/PijhQ3W3MYE?fs=1&hl=en_US&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/PijhQ3W3MYE?fs=1&hl=en_US&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Propune cantece pentru `Music Page`  Propune cantece pentru `Music Page` 02710 Vin Dec 17, 2010 8:53 pm
Subiect inutil, trimis in cos!
Se realizeaza curatenia la versiunea 5.0
 Continut sponsorizat 

Mesaj Subiect: Re: Propune cantece pentru `Music Page`  Propune cantece pentru `Music Page` 02710 

 Subiecte similare

-
» Propune un cantec pentru categoria
» Sugestie pentru forum
» Creaza un banner pentru forum!
» CSFragers - Ne-am nascut pentru tine
» Cautam persoane responsabile pentru staff
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Arhiva forumului-
Refresh
 
 
 
Recomandam:

Descarca Mozilla Fire Fox !Pentru o vizualizare mai buna va rugam sa folositi mozilla firefox.

Poti descarca mozilla firefox de aicea: Click aici !

Parteneri:

1. Link
2. Link
3. Link
4. Link
5. Link
6. Link
7. Link
8. Link
9. Link
10. Link
Video: Mia Martina - Latin Moon.

 
Copyright:  Tema creata de catre: RoLe[x]  
Back to top!