Creaza un banner pentru forum!


 

Distribuiţi
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Creaza un banner pentru forum!  Creaza un banner pentru forum! 02710 Vin Iun 25, 2010 7:09 am
Salutare si bine ati venit la primul concurs organizat pe forumul Our-Time. In acest concurs membrii si staff-ul daca doresc pot face un banner pentru forum. Puteti sa-l faceti cu ce vreti, ce marime doriti dar sa se potriveasca cu tema forumului.

Premiile:

Locul 1 => Rank de Artist O pagina html creata de noi pentru tine 2000 Credite in profil PREMIU SURPRIZA
Locul 2 => Rank de Artist 1000 Credite in profil
Locul 3 => 1000 Credite in profil

Restul de participanti , pentru participarea lor la finalul concursului vor primii cate 200 de credite in profil.




Asteptam creatiile voastre. Timpul limita este pana pe 7 iulie 2010.
 Dark 
Dark
Mesaj Subiect: Re: Creaza un banner pentru forum!  Creaza un banner pentru forum! 02710 Vin Iun 25, 2010 9:10 am
Creaza un banner pentru forum! Ourtime2


banerul meu sper sa va placa
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Creaza un banner pentru forum!  Creaza un banner pentru forum! 02710 Vin Iun 25, 2010 12:24 pm
Destul de frumoos Dark, mai asteptam si alti concurenti.

IMPORTANT: NU FACETI COMENTARII LA CREATII. CINE FACE PRIMESTE +1 WARN + MESAJ STERS
 Continut sponsorizat 

Mesaj Subiect: Re: Creaza un banner pentru forum!  Creaza un banner pentru forum! 02710 

 Subiecte similare

-
» Sugestie pentru forum
» Propunere pt forum
» Propune cantece pentru `Music Page`
» Cautam persoane responsabile pentru staff
» Cautam membrii pentru a face parte din staff-ul Our-Time.Biz
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Arhiva forumului-
Refresh
 
 
 
Recomandam:

Descarca Mozilla Fire Fox !Pentru o vizualizare mai buna va rugam sa folositi mozilla firefox.

Poti descarca mozilla firefox de aicea: Click aici !

Parteneri:

1. Link
2. Link
3. Link
4. Link
5. Link
6. Link
7. Link
8. Link
9. Link
10. Link
Video: Mia Martina - Latin Moon.

 
Copyright:  Tema creata de catre: RoLe[x]  
Back to top!