Sugestie pentru forum


 

Distribuiţi
 FirstTime 
FirstTime
Mesaj Subiect: Sugestie pentru forum  Sugestie pentru forum 02710 Sam Iul 17, 2010 5:13 am
Buna ,
am o sugestie care cred eu ca ar mai face mai populat forum-ul , am vazut ca la sectiunea "Lumea jocurilor" se afla si joc-ul Counter-Strike si am stat si m-am gandit la ceva. Oare la ce ? Ce-ar fi sa facem un server de Counter-Strike? Ceva normal sau Fun , astept pareri.

PS:Daca idea cu server de Counter-Strike nu e buna atunci ganditiva-ti la un server de Metin2 dar nu prea cred ca cei din Staff vor juca toti Metin2.
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Sugestie pentru forum  Sugestie pentru forum 02710 Sam Iul 17, 2010 6:47 am
Daca am gasii si persoane care sa se ocupe de el nu am nimic in potriva , dar eu nu pot.
 ~thereau~ 
~thereau~
Mesaj Subiect: Re: Sugestie pentru forum  Sugestie pentru forum 02710 Sam Iul 17, 2010 6:52 pm
WhitePoint a scris:
Daca am gasii si persoane care sa se ocupe de el nu am nimic in potriva , dar eu nu pot.

Intradevar nimeni nu poate impune nimanui sa tina un server deci trebuie gasita o persoana cu un server de cs .pro
 ~DrG~ [-AnTraX-] 
~DrG~ [-AnTraX-]
Mesaj Subiect: Re: Sugestie pentru forum  Sugestie pentru forum 02710 Dum Iul 18, 2010 9:59 pm
Chiar am sa fac eu un server de counter-strike , in saptamanile urmatoare , deoarece imi soseste pachetu de internet prin fibra optica , si voi putea detine internet de mare viteza , si chiar o sa fac un server , insa problema este ca server-ul il voi face mai mult pentru ce de la min din cartier , 2 dintre ei vor fi owneri , pentru ca vor tine redirecte , ca sa ajunga forumu/serveru mai populat , mai vorbim .
 Continut sponsorizat 

Mesaj Subiect: Re: Sugestie pentru forum  Sugestie pentru forum 02710 

 Subiecte similare

-
» Creaza un banner pentru forum!
» Propunere pt forum
» Cautam persoane responsabile pentru staff
» Propune cantece pentru `Music Page`
» Cautam membrii pentru a face parte din staff-ul Our-Time.Biz
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Arhiva forumului-
Refresh
 
 
 
Recomandam:

Descarca Mozilla Fire Fox !Pentru o vizualizare mai buna va rugam sa folositi mozilla firefox.

Poti descarca mozilla firefox de aicea: Click aici !

Parteneri:

1. Link
2. Link
3. Link
4. Link
5. Link
6. Link
7. Link
8. Link
9. Link
10. Link
Video: Mia Martina - Latin Moon.

 
Copyright:  Tema creata de catre: RoLe[x]  
Back to top!