Discutii intre membrii staff-ului - Pagina 2


 

Distribuiţi

 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului - Pagina 2 02710 Mar Mai 25, 2010 8:19 pm
Rezumarea primului mesaj :

Aici puteti discuta despre orice doriti intre voi, ca un chat privat.
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului - Pagina 2 02710 Dum Iul 11, 2010 3:47 pm
Asa bine deci asta cu creditele e ok va fi pusa in functioare incepand cu luna ce vine (sau poate mai inainte depinde...) .

Deci as vrea sa pun un PlayList pe portal cu muzica deci incepeti sa sugerati melodii aici pentru playlist winking
 Dark 
Dark
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului - Pagina 2 02710 Dum Iul 11, 2010 3:53 pm
Deepcentral - In love

Ryan & Radu - Rush Love

Gypsy -Shakira -Gypsy

Connect-R feat. Chris Mayer - Still

Akcent - Love Stoned

Liviu Hodor feat.Tara - Happy for you

Narcotic Sound & Christian D. feat. Matteo - Mamasita

Sper sa va fie de folos aceste melodi , am sa mai revin si cu alte posturi.. winking
 FirstTime 
FirstTime
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului - Pagina 2 02710 Sam Iul 17, 2010 5:02 am
Alexandra Stan- Lollipop
Guess Who - Tu ft.Spike
DJ Rynno ft Sylvia - Stereo
Dr. Dre - The Next Episode ft . Snoop Dog.
Cabron - Letz be friends
Nelly ft Fergie - Party People
Jay Sean - Down ft LiL Wayne

Cam atat .
 ~DrG~ [-AnTraX-] 
~DrG~ [-AnTraX-]
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului - Pagina 2 02710 Dum Iul 18, 2010 9:52 pm
Jay Sean feat. Lil Wayne - Down

Jay Sean feat. Sean Paul & Lil John - Do you remember

Narcotic Sound feat Chrisian D & Matteo - Mamasita

Radio Killer - Be free

C.R.B.L - Romanu n-ar noroc

Fat joe feat. Lil Wayne - Make it rain

Grasu XXL feat. Guess Who - Azi nu

Guess Who - Locul potrivit

Guess Who feat. Spike - Azi nu

Parazitii feat. Mr.Levy - Arde

Sean Paul - So fine

Sean Paul - Press it up

Sean Paul - Hold my hand

Sean Paul - Temperature

Sean Paul - Now that i've got your love

Puff Daddy feat. Nicole - Come to me

Puff Daddy feat. Keyshia Cole - Last night

Sean Paul - We be burnin

Pleasure P - Under

Sean Paul - Get busy

Linkin Park - Breaking the habit

Rihanna - Rude boy

Shakira - Gipsy

Tom Boxer feat. Antonia - Morena

Inna - Love

Inna - Hot

Flo Rida - Right round

Smiley feat. Cheloo - Plec pe marte

Shakira - Waka waka

Bibanu feat. Camuflaj - Cu ochelari de soare



V-am dat un adevarat Top 30 Facut de mine (Nu sunt in oridine)


 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului - Pagina 2 02710 Mar Iul 27, 2010 11:52 am
Am adaugat majoritatea cantecelor propuse de voi 25 854

Cat de curand ma apuc de noua tema, daca voi avea nevoie de ceva ajutor va voi anunta in acest topic winking
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului - Pagina 2 02710 Sam Aug 07, 2010 9:43 am
salut...

unul dintre cei 3 administratori sa faca o plangere spre Drept de autor la forumul asta => http://1metin1.forumz.ro/forum.htm , dupa cum vedeti a furat bannerul :|... as face io dar intru rar pana pe 19.08 asa ca faceti winking

numai bine!
 Dark 
Dark
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului - Pagina 2 02710 Sam Aug 07, 2010 9:47 am
Ce copil ratat ,nui faceti plagere lasatil ca ma iau io de el si o sa vedeti cum va scoate banerul imediat ,si in semn de respect am sa in pun sa umple forumul numai de banare care sa duca catre our-time .Si daca nu va merge o sa i facem reclamatie :DDD


Edit:Am aflat emailul plagiatorului bebedulshe97@yahoo.com
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului - Pagina 2 02710 Lun Aug 09, 2010 1:34 pm
Ba,

Care ati schimbat melodia dupa portal?? Imi place, e ok dar data viitoare anuntati inainte sa schimbati. winking
 Dark 
Dark
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului - Pagina 2 02710 Lun Aug 09, 2010 2:33 pm
WhitePoint io am schimbato deoare ce nu mai mergea cea postata de tine winking
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului - Pagina 2 02710 Sam Oct 23, 2010 11:22 pm
Am inceput sa modific deja multe imagini, am adaugat si un cod css nou pentru rotunjirea categoriilor, voi pune si cateva noi template. Am adaugat imagini originale facut de mine la citeaza,editeaza,sterge,fiind ip si report. winking

SKIPE maine te voi face lider BoardModerator, asta insemnand ca si tu vei putea pune BM orice doresti dar sa fie de incredere si activ.

Azi voi schimba si butoanele de moderare si probabil voi mai pune noi smilies-uri.

De asemenea am inceput sa lucrez la o noua HomePage, ce va fi pusa intr-o saptamana sau mai putin.

Apropo donati si voi vro 100 de credite va rog, domeniul mai are doar 54 de zile . De moment forumul are 200 de credite, eu voi dona inca vro 1000 dar dati si voi 100 un sms nu doare.

C-am atat deocamdata, imi pare rau ca am lipsit atata vreme, metinu asta e boala nu gluma rade
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului - Pagina 2 02710 Vin Dec 17, 2010 8:50 pm
Subiect inutil, trimis in cos!
 Continut sponsorizat 

Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului - Pagina 2 02710 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

 Subiecte similare

-
» Cautam membrii pentru a face parte din staff-ul Our-Time.Biz
» Cautam persoane responsabile pentru staff
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Arhiva forumului-
Refresh
 
 
 
Recomandam:

Descarca Mozilla Fire Fox !Pentru o vizualizare mai buna va rugam sa folositi mozilla firefox.

Poti descarca mozilla firefox de aicea: Click aici !

Parteneri:

1. Link
2. Link
3. Link
4. Link
5. Link
6. Link
7. Link
8. Link
9. Link
10. Link
Video: Mia Martina - Latin Moon.

 
Copyright:  Tema creata de catre: RoLe[x]  
Back to top!