Discutii intre membrii staff-ului


 

Distribuiţi
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Mar Mai 25, 2010 8:19 pm
Aici puteti discuta despre orice doriti intre voi, ca un chat privat.
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Sam Iun 05, 2010 10:02 pm
Am placerea sa va anunt ca ghid-ul de moderare este terminat.

http://www.our-time.biz/staff-f67/pentru-staff-ul-forumului-ghidul-de-moderare-t136.htm


Edit:

Astazi am terminat in sfarsit tot headerul de sus (meniul), si am adaugat noi zone. Sus mai am doar de pus o zona de counter-strike cu resurse (maps,plugins,tutorials) si de metin2 pentru a atrage mult mai multa lume pe forum. Discutii intre membrii staff-ului 157974
 Stefannn 
Stefannn
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Dum Iun 06, 2010 6:27 pm
munca isi are meritul Discutii intre membrii staff-ului 77545 bravo!
 FirstTime 
FirstTime
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Mier Iun 09, 2010 11:21 am
Bravo , arata bine , felicitari.
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Lun Iun 14, 2010 8:05 am
Welcome to hell, D@rk!
 Dark 
Dark
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Mier Iun 16, 2010 7:47 am
Bravo Dark Point hai ca arata foarte dragut forumul.... felicitari Discutii intre membrii staff-ului 916820 :
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Joi Iun 17, 2010 6:38 pm
Ce parere aveti de noul template?
 Stefannn 
Stefannn
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Joi Iun 17, 2010 7:33 pm
avand in vedere ca este CM 2010, se potriveste
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Vin Iun 18, 2010 3:36 pm
Doriti ca sa pun pe pagina de start (our-time.biz) un template?

As pune acesta dar sa vad ce ziceti si voi

http://www.templatemo.com/templates/templatemo_229_light_space/#
 Dark 
Dark
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Vin Iun 18, 2010 6:00 pm
da ar fi foarte frumos acel templar punel dark point se potriveste si e frumos foc Discutii intre membrii staff-ului 916820 :
 Stefannn 
Stefannn
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Vin Iun 18, 2010 7:15 pm
e foarte tare templateu. eu zic sa il pui
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Vin Iun 18, 2010 8:57 pm
Aham , maine il voi adapta pentru forum. winking
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Sam Iun 19, 2010 7:35 pm
VA ROG SA CITIT TUTORIALUL DE MODERARE SI SA NU MAI DATI WARN DIN PRIMA.

FACETI CE ZICE VA ROG!!!
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Joi Iun 24, 2010 5:13 pm
Dark nu mai posta la timp liber la jocuri forumiste mereu tu , eu tu eu nu mai posta asa de exemplu posteti tu , eu , altul tu altul eu asa intelegi?

Nu mereu tu si eu ca dupa se face spam Suparat

 Dark 
Dark
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Joi Iun 24, 2010 5:15 pm
:winking: am inteles am sa postez lucuri mai itile imi cer scuze :winking:
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Joi Iun 24, 2010 5:19 pm
Am inceput sa pun icon-uri pe forum la diverse zone. Va plac?

Aveti vrun icon sa pun ??

Daca vreti sa faci sugestie sa pun puneti asa:

Nume zona - Link spre icon (nu conteaza marimea ma ocup eu de ea, totusi de preferat 32x32 pixels)
 Dark 
Dark
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Joi Iun 24, 2010 7:51 pm
Discutii intre membrii staff-ului Emblem-art2


Discutii intre membrii staff-ului Contact-new

Discutii intre membrii staff-ului System-help


Discutii intre membrii staff-ului Partners


Discutii intre membrii staff-ului Services

Discutii intre membrii staff-ului Music

Discutii intre membrii staff-ului Photoshop

Discutii intre membrii staff-ului Stock_new-html


Sper sati fie de folos
 FirstTime 
FirstTime
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Joi Iun 24, 2010 8:11 pm
Tare , arata bine ;)
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Joi Iun 24, 2010 8:15 pm
Multumesc de icon-uri Dark pe majoritatea le-am pus deja.
 Dark 
Dark
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Joi Iun 24, 2010 8:16 pm
mai pentru ce doar nu am sa stau cu mainele in buzunar si sa nu te ajut te poti baza pe mine ori cand :winking:
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Vin Iun 25, 2010 7:50 am
Vreti sa fac o zona de cumparare fisiere psd, torrente cu cele mai noi jocuri, filme, etc , iar ele sa fie cumparate cu Euro din profilurile membrilor?

Sa va zic cum as vrea sa fac , dar am nevoie si de parereile voastre.

Fac un forum la Design the world de moment (e exemplu inca nu fac) si fac cu PSD-uri. Oricine vrea sa vanda un fisier cu extensia .psd creat de el poate sa puna un preview la fisierul .psd cu o imagine .jpg sau .png si sa puna cati euro vrea la pret. Dupa ce exista deja unul ce ofera acele credite, vanzatorul trimite fisierul psd la cumparator dupa care un administrator (eu sau Dark) scadem numarul de euro respectiv din profilul cumparatorului. Cumparatorul fisierului .psd poate sa scoata orice drept de creatie si de exemplu daca este o semnatura este facuta de mine sa zic scriu Created by WhitePoint el poate sa puna Created by X-Membru , intelegeti?

Vreau sa va aud si parerile voastre!
 FirstTime 
FirstTime
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Vin Iun 25, 2010 7:53 am
Ar fi super tare PRO parerea ta merita pusa pe forum . Buna idee.
 Dark 
Dark
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Vin Iun 25, 2010 10:52 am
da intradevar o ideie foarte buna io zic sa o punem si in practica winking
 Cristian 
Cristian
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Sam Iul 10, 2010 1:38 pm
Pro !
si sa facem si ceva gen design forum adica design pt forumul tau noi facem logouiri cu scris p ele your name site dam psd si pe credite big grin !
 ~thereau~ 
~thereau~
Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 Sam Iul 10, 2010 2:29 pm
Pro ,e foarte buna ideea WhitePoint!
 Continut sponsorizat 

Mesaj Subiect: Re: Discutii intre membrii staff-ului  Discutii intre membrii staff-ului 02710 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

 Subiecte similare

-
» Cautam membrii pentru a face parte din staff-ul Our-Time.Biz
» Cautam persoane responsabile pentru staff
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Arhiva forumului-
Refresh
 
 
 
Recomandam:

Descarca Mozilla Fire Fox !Pentru o vizualizare mai buna va rugam sa folositi mozilla firefox.

Poti descarca mozilla firefox de aicea: Click aici !

Parteneri:

1. Link
2. Link
3. Link
4. Link
5. Link
6. Link
7. Link
8. Link
9. Link
10. Link
Video: Mia Martina - Latin Moon.

 
Copyright:  Tema creata de catre: RoLe[x]  
Back to top!