[Metin2RO]UndeadSoul


 

Distribuiţi
 FirstTime 
FirstTime
Mesaj Subiect: [Metin2RO]UndeadSoul  [Metin2RO]UndeadSoul 02710 Mar Iul 13, 2010 9:17 am
Itemele:
Arma: Coasa de razboi +6 (Aveam rib +7 si am zis sa-l fac +8 si a facut bum :| asta e )

Armura Tigru +6/Mortala +6

Bratara: Bratara de lemn +7 big grin
( Mia esuat argint la +1 winking) )

Cercei: Cercei de abanosi+4

Papuci: Cizme de piele+6

Scut: Scut pentagon +6
Colier: Colier de abanos +4

Skilurile:
M1 Corp rezistent
13 Atacul spiritului
1 Punct Zdrobire
1 Punct Zdruncinare
1 Punct Atacul sabie

Buget: Stau foarte prost la sectiunea buget rade Momentan am doar 500k pentru armat , trebuie sa fac level 35 si dupa sa termin cu armat.
 Dark 
Dark
Mesaj Subiect: Re: [Metin2RO]UndeadSoul  [Metin2RO]UndeadSoul 02710 Mar Iul 13, 2010 9:25 am
Bun tutorial pentru cei care joaca Metin big grin
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: [Metin2RO]UndeadSoul  [Metin2RO]UndeadSoul 02710 Mar Iul 13, 2010 8:42 pm
Dark daca nu le ai cu metin frate nu mai face comentarii d'astea inutile Muahahaha aici e zona una iti prezinti caracterul dupa metin2 oficiale...

First, fati un alt cont (dar nu mai merge sa joci din pacate pe Virgo acum sunt inchise daca ai mai bine) iti faci 4 caractere la lv 20 faci misiunea de la gardian si ai bratarile +0 rade Le lasi +0 si le vinzi la 300-350k winking Asa faci pana ce ai vro 20-25 de bratari +0 vandute vei avea destui bani sa-ti iei una cu 1000 PV winking

Cerceii fai minim+6 fati un cont de lv 22 pentru pietre pretioase si medalii winking Asa faci bani la greu!!!!

Mortala e buna, sa nu fi prost ca mine si sa o bagi +7 rade mie mi-a esuat +7 pe fierar de breasla =))

Colierul fa-l +6/+7 sau cautati de 1000/1500 PV

Cizmele banuiesc ca le tii pentru viteza de miscare... nu? winking




Deci eu iti recomand sa-ti faci un alt caracter de lv 22 mental/corp (daca e sura sa fie arme - m1 tais) si sa te duci cu el dupa pietre pretioase si medalii de cal , pretioase si medaliile le vinzi si faci bani la greu asa iti iei full iteme +9 si faci si Masterul mai mare la corp winking

Intr-o saptamana daca stai numai la pretioase cate o ora doua scoti minim 6-7 pretioase. Eu scot pe ES cate 10 pe ora =)) Dar bat cate 3-4 grupe deodata... big grin

La medalii prefer sa le cumpar ca nu prea am noroc adica imi pica dar mai greu , si in plus e mai bine ca pretioasele pica mai rpd winking La lv tau dute in map2 si bate brutali la greu iti vor pica fms-uri mie mia picat si la lv 36 [cel am actual nu am chef sa evoluez =))] si vinzi fms-urile nu le urci + winking

C-am atat... sa ne anunti si pe noi daca mai faci ceva nou winking
 FirstTime 
FirstTime
Mesaj Subiect: Re: [Metin2RO]UndeadSoul  [Metin2RO]UndeadSoul 02710 Mier Iul 14, 2010 11:52 am
Mersi de sfat . Chiar am sa incerc asta , apropo mia picat fms si am vrut sa-l fac +6 si la +5 a esuat rade.
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: [Metin2RO]UndeadSoul  [Metin2RO]UndeadSoul 02710 Mier Iul 14, 2010 12:41 pm
TRebuia sa-l vinzi+0 |:
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: [Metin2RO]UndeadSoul  [Metin2RO]UndeadSoul 02710 Dum Oct 24, 2010 9:14 am
Acum First are lv 47, rib+9 etc

Pentru mai multe detalii vi le va da el daca doreste.
 FirstTime 
FirstTime
Mesaj Subiect: Re: [Metin2RO]UndeadSoul  [Metin2RO]UndeadSoul 02710 Dum Oct 24, 2010 3:46 pm
Bine zis Ionut , am level 47 , rib +9 medie -9% si +5% comp si war +3 , ce sa mai zic de iteme , ee +4 (am fost la de ee +9 bum winking) ) , rotund +6 , dragon +4 =)) astept sa fac 48 si vin solzi :X , papuci de jade cu pv 500 , colier aur alb cu 500 pv +4 :| coif fier +7 si stau in v2 pana fac 50-55 cu un prieten din breasla :|
 WhitePoint 
WhitePoint
Mesaj Subiect: Re: [Metin2RO]UndeadSoul  [Metin2RO]UndeadSoul 02710 Sam Dec 18, 2010 12:09 am
Subiect inutil, trimis in cos!
Se realizeaza curatenia la versiunea 5.0
 Continut sponsorizat 

Mesaj Subiect: Re: [Metin2RO]UndeadSoul  [Metin2RO]UndeadSoul 02710 

 Subiecte similare

-
» Metin2Ro . Our-Time la putere pe serverul 11
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Arhiva forumului-
Refresh
 
 
 
Recomandam:

Descarca Mozilla Fire Fox !Pentru o vizualizare mai buna va rugam sa folositi mozilla firefox.

Poti descarca mozilla firefox de aicea: Click aici !

Parteneri:

1. Link
2. Link
3. Link
4. Link
5. Link
6. Link
7. Link
8. Link
9. Link
10. Link
Video: Mia Martina - Latin Moon.

 
Copyright:  Tema creata de catre: RoLe[x]  
Back to top!